KTO SME

Lekos navrhuje a vyrába špeciálne stroje a zariadenia pre potravinársky priemysel, zvlášť so zameraním na výrobu cukroviniek a pečiva.

AKO SME VZNIKLI

Táto rodinná firma bola založená Františkom Ledlom v roku 1994. On, spolu s ďalšími pracovníkmi firmy, pracovali v minulosti najmä ako technici a technológovia v závode na výrobu čokolády, čokoládových a cukrovinkárskych výrobkov.

25 ROKOV EXISTENCIE

Počas 20-ročnej histórie sa Lekos stal dôležitým a stabilným partnerom mnohých významných výrobcov cukroviniek najmä v Strednej a Východnej Európe.

Náš úspech

Náš úspech je založený iba na našej práci a spokojnosti našich zákazníkov. Z malej garáže až k výrobnému podniku s výrobnou plochou približne 4 000 m2 a to aj bez propagácie na prestížnych svetových veľtrhoch alebo v médiách. Myslíme si, že to hovorí za všetko.

About company

Od vzniku spoločnosti sa venujeme výlučne návrhu, výrobe, inštalácii a renováciám strojov a zariadení pre cukrovinkársky priemysel, najmä pre čokoládu ale aj pečivo. Všetky projekty boli a stále sú šité na mieru pre každého zákazníka podľa konkrétnych potrieb a požiadaviek.

Malá skupina ľudí vo vedení podniku nám umožňuje pružne reagovať a byť flexibilnými vo všetkých fázach projektov. Máme vlastných dizajnérov, konštruktérov, technológov strojárskej výroby, technológov z oblasti výroby cukroviniek a v súčasnosti už aj vlastné testovacie centrum.

About Company

Všetky tieto pracoviská sú vybavené stanicami s najmodernejšími softvérmi a ďalším potrebným vybavením. Celý proces od návrhu, cez výrobu, montáž, skúšky a balenie je centralizovaný a kontrolovaný.

About Company

Špecializujeme sa na čokoládové formovacie linky, máčacie linky, kvapkové linky, tyčinkové linky, nalievačky hmôt a dávkovacie zariadenia, chladiace tunely, temperovacie zariadenia a veľa iných doplnkových zariadení. Nezáleží na tom, aká je Vaša požiadavka špecifická, či treba zvážiť priestorové požiadavky, použité prvky alebo akú riadiacu platformu preferujete. Vždy seriózne zvážime Vašu požiadavku a cenovú ponuku predložíme iba vtedy, ak sa vieme zaviazať k jej splneniu.

mapa

Kontakt

Lekos, s.r.o. Trebišov

  • Kollárova 455
  • 078 01 Sečovce
  • Slovenská republika