Naše zariadenia sú konštruované a vyrábané z mechanických dielov, ktoré si vo veľkej väčšine prípadov zákazník vie zabezpečiť lokálne.

Všetky ostatné štandardné nakupované diely / ložiská, pásy, pohony a prevodovky, elektro prvky, riadiace systémy a pod./ sú od svetových známych subdodávateľov, a teda sú bežne dostupné v rôznych lokalitách.

My v Lekose si uvedomujeme, že inštaláciou zariadenia u zákazníka a prevzatím zariadenia sa spolupráca nekončí. Počas inštalácie a uvádzania zariadení do prevádzky získavajú pracovníci zákazníka, či už obsluha alebo údržba, priame kontakty na našich montérov, elektrotechnikov, programátorov a technikov.

Vďaka ochote a dostupnosti našich ľudí vieme reagovať na prípadné požiadavky na servis veľmi rýchlo. Navyše väčšina zariadení, všetky kompletné výrobné linky, či už formovacie čokoládové linky, tyčinkové linky ale aj temperky a iné zariadenia štandardne vybavujeme hardvérom, pre možnosť vzdialeného servisu cez internet.

V prípade, ak nás zákazník kontaktuje, naši technici a programátori sú vo veľmi krátkom čase schopní vo veľkej väčšine prípadov problém diagnostikovať a aj ho vyriešiť. Aj keď je to potrebné iba výnimočne, servisní technici sú pripravení vycestovať k zákazníkovi prakticky okamžite.

mapa

Kontakt

Lekos, s.r.o. Trebišov

  • Kollárova 455
  • 078 01 Sečovce
  • Slovenská republika