Dávkovač višní

Dávkovač višní slúži pre dávkovanie celých višní do presných pozícií vo formách, najmä do čokoládových škrupín pralín na čokoládových formovacích linkách.

Technické riešenie poskytuje veľmi vysokú účinnosť dávkovania pod podmienkou, že zákazník používa kalibrované višne primeranej kvality. Každý projekt je postavený na overenom princípe dávkovača a zariadenie môže byť ďalej prispôsobené na základe požadovanej rýchlosti, rozmeru formy, špecifikácii výrobku a priestorovým obmedzeniam.

Dávkovač môže byť navrhnutý buď ako vysúvací alebo plne odoberateľný z dopravníka linky. Lekos dodáva ako opciu aj vozík pre odobratie a uskladnenie dávkovača. Takto má zákazník dobrý prístup k dopravníku formovacej linky pre jej čistenie a inšpekciu. Neskôr môžu byť viaceré typy dávkovačov meniteľné na jednom mieste formovacej linky.

Lekos navrhuje a vyrába aj ďalšie zariadenia, ktoré môžu byť potrebné pre výrobu týchto špecifických pralín. Nalievačka fixačnej kvapky, zatláčacie zariadenie viśní alebo zástrek kakaovým maslom sú v ponuke.

mapa

Kontakt

Lekos, s.r.o. Trebišov

  • Kollárova 455
  • 078 01 Sečovce
  • Slovenská republika